    • 120" x CASE/ASTEC Hex Drive x 1" OD Alloy Tube - TD DRC-02-120AW
  • 20"" X CASE/ASTEC HEX DRIVE X - TD DRC-02-120AW
    Call for Pricing & Availability 800-245-8339
    (You save )
    (No reviews yet) Write a Review
    SKU:
    TD DRC-02-120AW
    Adding to cart… category.add_cart_announcement
    • Facebook
    • Email
    • Print
    • Twitter
    • Linkedin
    • Overview
    • Reviews
    Product Description
    120"" X CASE/ASTEC HEX DRIVE X 1"" O.D. ALLOY TUBE
    Product Videos
    Custom Field
    Product Reviews
    Write a Review
    Write a Review
    ×
    Recommended
    • 120" x 13/16" HEX DRIVE X 7/8" Shaft Dia. - TD DR-120 120"" X 13/16"" HEX DRIVE X 7/ - TD DR-120 120" x 13/16" HEX DRIVE X 7/8" Shaft Dia. - TD DR-120 120"" X 13/16"" HEX DRIVE X 7/ - TD DR-120
      Quick view Details
      120" x 13/16" HEX DRIVE X 7/8" Shaft Dia. - TD DR-120
    • 13/16" Hex Drive Socket for 7/8" Drill Rod 13/16" Hex Drive Socket for 7/8" Drill Rod
      Quick view Details
      13/16" Hex Drive Socket for 7/8" Drill Rod - TD SO-1316
      13/16" Hex Drive Shank for 7/8" Drill Rod - TD HS-1316
    • 1.75" with 13/16" Hex Shank - TD RH-1175 1.75" with 13/16" Hex Shank - TD RH-1175 1.75" with 13/16" Hex Shank - TD RH-1175 1.75" with 13/16" Hex Shank - TD RH-1175
      1.75" with 13/16" Hex Shank - TD RH-1175